fotograf Grodzisk Mazowiecki | Marlena & Cezary

 

Fotografia ślubna Grodzisk Mazowiecki

Fotograf Grodzisk przedstawia reportaż ślubny zrealizowany dla Marleny & Cezarego. Przesympatyczna Młoda Para – młodzi, roześmiani ludzie, z którymi złapałem bardzo dobry kontakt.

Realizacja reportażu ślubnego objęła wszystkie elementy: sesję narzeczeńską, przygotowania ślubne, ślub, wesele i plener ślubny. Głównym miejscem wydarzeń był Grodzisk Mazowiecki, to już moje kolejne zlecenie w tym miejscu, bardzo lubię to kameralne miasteczko. Zaślubiny odbył się w Parafii św. Anny , kazanie było mądre, ksiądz podszedł też z humorem do niektórych kwestii przyszłego życia małżonków. Wesele miało miejsce w hotelu Grodzisko. Obiekt ten jest dogodnie położony, ma jezioro z pomostem, stoliki na dworze, co bardzo podobało się gościom – mogli zażyć wytchnienia od tańca przy kawie, drinku w relaksujących otoczeniu. Mnie osobiście podobała się też sala weselna –  jasna, z dużym parkietem, co ma znaczenie dla udanych zdjęć ślubnych. O oprawę muzyczną zadbał Marek Baluta – profesjonalista w branży, człowiek orkiestra, wodzirej, polecam serdecznie tego DJa.

Plener ślubny był całkowicie spontaniczny – jeździliśmy po Warszawie i w jej okolicach szukając fajnych miejsc, byliśmy min. na warszawskiej Pradze i w Parku Skarzyszewskim inną sesję ślubną można zobaczyć tu http://www.piotrfotograf.pl/historia-jednego-slubu-pannamloda-com-fotograf-warszawa/ . Wcześniej zrealizowaliśmy sesję narzeczeńską w zieleni zatem szukałam także kontrastowych ujęć, które zrównoważą poprzednie kadry.

Fotograf Grodzisk

Fotograf Grodzisk

Sesja ślubna w hali Ursus

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
L u b i ę   t o
T a g i