Opinie

Ślub: 2008.12.31

Katarzyna Tomaszewska:    Super, super, super !!!!!!!!

 

Ślub: 13.06.2009r.

Agata Wożyńska & Łukasz Stankiewicz:   Profesjonalista pierwsza klasa 🙂 Zdjęcia przepiękne 🙂

Ślub: 04.07.2009r.
Joanna Wiśniewska & Krzysztof Najgebauer
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez Pana Piotra usługi. Wykazał się pełnym profesjonalizmem, zdjęcia są rewelacyjne. Osobiste zaangażowanie Pana Piotra i staranność w wykonaniu każdego zdjęcia są imponujące. Dziękujemy serdecznie za pozostawienie nam tak pięknej pamiątki z tego szczególnego w Naszym życiu dnia. Wszystkim Młodym Parom polecamy współpracę z Panem Piotrem. Naprawdę warto!. Panu Piotrowi życzymy kolejnych sukcesów. Asia i Krzysiek
Ślub: 10.07.2009r.
Joanna & Krzysztof:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Piotrem , miła sympatyczna obsługa i i dużo pomysłów na fajne zdjęcia . Po obejrzeniu zdjęć możemy powiedzieć , że nasze oczekiwania zostały spełnione w 100 %. Doświadczenie Pan Piotr , pozwala nam cieszyć sie pamiątka w postaci zdjęć z najpiękniejszego dnia w naszym życiu , najważniejsze momenty zostały ujęte na pięknych zdjęciach. Polecamy zdjęcia robione przez Pana Piotra
Ślub: 01.08.2009r.
Magdalena & Radosław : Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia, są naprawdę super!!!! Magdalena i Radek
Ślub: 05.09.2009r.
Marta & Tomasz
Bardzo miła współpraca z panem Piotrem, bez żadnych problemów, ciekawe zdjęcia i róznorodne, terminowa dostawa. Profesjonalista godny polecenia. Pozdrawiam, Barbara Szmidt
Ślub: 19.09.2009r.
Aneta Krasowska
Serdecznie polecamy !!! Zdecydowalismy sie juz po pierwszej rozmowie i nie załujemy. Zdjecia są super !!! Wszystko odbyło się dokładnie tak jak było zaplanowane, najpierw przygotowania do uroczystości, potem sam ślub, wesele no i wreszcie sesja w plenerze z której jesteśmy szczególnie zadowoleni. Na koniec odebralismy profesjonalnie przygotowane dwa albumy i płytę. Absolutnie żadnych uwag, pełen profesjonalizm i miła atmosfera współpracy. Zresztą oglądajac efekt końcowy każdy byłby zadowolony… :)))
Ślub: 10.10.2009r.

Katarzyna Gizicka i Marcin Trzciński

Zdjęcia bardzo ładne, wszystko odbyło się zgodnie z umową i w przyjemnej atmosferze. Fotograf bardzo elastyczny. Pomimo niedogodnych warunków pogodowych spisał się znakomicie. SERDECZNIE POLECAMY !!!
Ślub: 29.05.2010r.
Marta&Przemek Grzelak
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Piotra. Zdjęcia wyszły naprawdę super. Pełen profesjonalizm. I bardzo duży plus za to że podczas wesela fotograf zajmował się robieniem zdjęć, a nie przeszkadzaniem gościom w zabawie 🙂 Polecamy każdemu.
Ślub:11.06.2010r.

Marlena & Paweł Kulak

Fotograf w pełni profesjonalny, sympatyczny i przyjaźnie nastawiony, otwarty na wszelkie propozycje. Zdjęcia wyszły bardzo ładnie! Wszystko odbyło sie zgodnie z umową i na czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni. POLECAMY!!!!!!!!!
Ślub: 26.06.2010r.
Krystyna & Paweł Jaśkiewicz
Zdjęcia są bardzo ładne!! Atmosfera na ślubie i na weselu bardzo ok W ogóle nie czuje się, że jest obecny fotograf i to jest właśnie duży plus. Bardzo miła osoba. Dużo ciekawych pomysłów. Pełen profesjonalizm. Naprawdę warto polecić pana Piotra.
Ślub: 03.07.2010r
Agnieszka Szymczak
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych zdjęć oraz z podejścia fotografa do pracy. Wszystko bardzo profesjonalnie wykonane, zdjęcia po prostu śliczne. Nawet miejsca dobrze nam znane, na zdjęciach wyszły bardzo wyjątkowo. Co do pleneru, to nie było problemu z umówieniem się na jakiś inny termin niż termin ślubu, a fotograf miał dla nas tyle czasu ile chcieliśmy. Nie mamy nawet najmniejszych zastrzeżeń – gorąco polecamy pana Piotra!
Ślub: 10.07.2010r
Katarzyna & Konrad
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych zdjęć oraz z podejścia fotografa do pracy. Wszystko bardzo profesjonalnie wykonane, zdjęcia po prostu śliczne. Nawet miejsca dobrze nam znane, na zdjęciach wyszły bardzo wyjątkowo. Co do pleneru, to nie było problemu z umówieniem się na jakiś inny termin niż termin ślubu, a fotograf miał dla nas tyle czasu ile chcieliśmy. Nie mamy nawet najmniejszych zastrzeżeń – gorąco polecamy pana Piotra!
Ślub: 14.08.2010r.
Agnieszka & Damian
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru :). Sympatyczny człowiek o dużych umiejętnościach, posiadający wyczucie dobrego smaku. Polecamy gorąco… a jeśli ktoś wybierze właśnie Pana Piotra to zachęcamy również do stosowania się do Jego rad.
Ślub: 28.08.2010r.
Agnieszka & Daniel
Pan Piotr to fantastyczny, profesjonalista. Jesteśmy zachwyceni jego zdjęciami. Podczas sesji i w czasie wesela był dla nas jak najlepszy przyjaciel. Ma wiele nowoczesnych pomysłów i jest zawsze uśmiechnięty – dzieki czemu nie czulismy sie spięci a zdjęcia wyszly bardzo naturalnie 🙂 Polecam w 100% Serdecznie dziekujemy !!! Agnieszka i Daniel
Ślub: 04.09.2010r.
Gosia & Mariusz
Dzień ślubu jest niezwykle wyjątkowy…Mało jest ludzi, którzy potrafią uwiecznić te chwile za pomocą fotografii. Piotr do takich ludzi należy, jego talent i profesjonalizm Nas mile zaskoczył. Byliśmy zachywceni był przy Nas i Naszych gościach cały czas ale jego obecność była nie wyczówalna, nie nachalnie potrafił uchwycić niezwykłe momenty…możę w tym tkwi sukces i wspaniała jakość Jego zdjęć. A plener również Nas zaszokował, Piotr potrafi wydobyć piękno każdej przestrzenii i w komponować w nią młodą parę…miejsca na pozór nieatrakcyjne w Jego obiektywie nabierają wyjątkowości. Stają się niekonwencjonalnym studiem. POLECAMY Piotra z czystym sumieniem…myślę, że będą Państwo zachwyceni Jego taelntem, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego z osobna. Dziękujemy. Mąż dopytuje czy wstawisz też jakieś nasze fotki do prezentacji;P
Ślub: 04.12.2010r.
Agata & Marcin
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Piotrem. Zdjęcia piękne i niebanalne. Gorąco polecamy tym, którzy pragną zachować wspomnienia z Najważniejszego Dnia w Życiu w artystycznej formie. Pozdrawiamy!
L u b i ę   t o
T a g i